De Spike

In 1987 verscheen het eerste nummer van ons clubblad De Spike. Twaalf pagina’s formaat A5, getypt op een schrijfmachine, gestencild, geen kleur, geen foto’s. Het was in die jaren het enige middel dat we hadden om met onze leden te communiceren.

Het is november 2019 en we zijn meer dan 30 jaar en 287 Spikes verder. We hebben een website, e-mail, Whatsapp, Facebook, Twitter, Youtube en wat al niet meer. Het tijdperk Spike is ten einde, het laatste nummer is verschenen.

Met dank aan:

  • Martien van Geenen en Albert Houwen, die in 1987 de basis hebben gelegd. En alle redactieleden die na hen kwamen.
  • De bezorgers, die door weer en wind gingen om het blad bij de leden in de bus te stoppen.
  • Onze adverteerders, die het allemaal mogelijk maakten.
  • Onze drukker Frans Teurlings, die er een hobby van maakte om de Spike tiptop af te leveren, en…
  • De honderden leden die in al die jaren hun bijdragen hebben geleverd, in de vorm van verslagen, uitslagen, foto’s, nieuws, estafettepennen, grappen en grollen.

Want we hebben de Spike vooral samen gemaakt.

In dit archief kun je alle Spikes lezen vanaf 1987.

Ad van Zelst, redactie


Jaar: 2011
Nummer: 6
Periode: november/december
Estafettepen jeugd: Hein van de Eijnde
Estafettepen volwassenen: Nicole Evers

Download deze spike
Jaar: 2011
Nummer: 5
Periode: september/oktober
Estafettepen jeugd: Luc van Ham
Estafettepen volwassenen: Ester Adriaanse

Download deze spike
Jaar: 2011
Nummer: 4
Periode: juli/augustus
Estafettepen jeugd: Tycho, Izzy en Tippi Smits
Estafettepen volwassenen: Tommy Verbakel

Download deze spike
Jaar: 2011
Nummer: 3
Periode: mei/juni
Estafettepen jeugd: Joep van Rees
Estafettepen volwassenen: Dorianne van Halteren

Download deze spike
Jaar: 2011
Nummer: 2
Periode: maart/april
Estafettepen jeugd: Thom en Stef van de Broek
Estafettepen volwassenen: Eveline Timmermans

Download deze spike
Jaar: 2011
Nummer: 1
Periode: januari/februari
Estafettepen jeugd: Tom Michielsen
Estafettepen volwassenen: Helga Kemps

Download deze spike

Nieuws

29 mrt '23

Laatste woensdagmiddagtraining van het seizoen

Vandaag was de laatste keer dat we met de woensdagmiddaggroep de hei in gingen. Nu de zomertijd is ingegaan kunnen we weer met de recreantentrainingen op woensdagavond mee. We hervatten de trainingen weer in oktober.

Foto: de laatste woensdagmiddagtraining werd afgesloten met koffie en koek. 

18 mrt '23

Tien clubrecords bij de indoorwedstrijden

Vandaag organiseerden we voor de tweede keer indoorwedstrijden in De Kemmer. Ook de jeugd van AVGM uit Best was present, voor hen waren het de Clubkampioenschappen Indoor.

Door onze leden - voornamelijk jeugd - werden maar liefst 10 clubrecords verbeterd. 

Verslag volgt nog, de uitslagen en de foto's van Luc Kenter en Ad van Zelst staan in het FOTOBOEK.

Foto: de stemming zat er goed in bij onze junioren!

12 mrt '23

Roland en Marieke zijn de clubkampioenen cross ...

Vandaag waren de Clubkampioenschappen Cross, de eerste volwaardige sinds 2019. In 2020 ging het niet door vanwege de coronapandemie en in 2021 en 2022 om dezelfde reden alleen voor de jeugd.

Roland van Loon liep goed vandaag, zei hij na afloop. Maar het had ook wat minder gemogen, want weer won hij met ruime voorsprong de wedstrijd en daarmee voor de negende keer het kampioenschap. Bij de vrouwen was Marieke Meeuwis de snelste. Zij moest er wel voor knokken, bij de finish had ze maar 5 seconden voorsprong op Ria Pijnenburg. Er waren 51 deelnemers.

De uitslagen en de foto's zijn gepubliceerd, verslag van de jeugd volgt nog.

Home knop